top of page

Hedefimiz Öğretmenlerimizin Potansiyelini
Açığa Çıkarmak ve Geliştirmek

 

İnsan Kaynakları Anlayışımız

232'si akademik olmak üzere toplam 323 çalışanımız ile biz Hisar'da büyük bir aileyiz...


Hisar Okulları İnsan Kaynakları Politikası

Hisar Okulları üstün kaliteli öğretmen ve destek personelini kazanmak ve muhafaza etmek için yoğun çaba harcar. Hisar Okulları takımına yeni katılacak kişilerin dürüstlük, şefkat, nezaket, küresel sorumluluk, sosyal sorumluluk gibi okul kültürünün temel taşları olan değerleri, en ileri etik değerleri ve akademik mükemmeliyet ilkesini benimsemesini bekler. Hisar Okullarının bu politikasına olan bağlılığını daha ayrıntılı incelemek için Hisar Okulları Stratejik Planına göz atabilirsiniz.


İnsana Yatırım İlkesi

Hisar Okulları İnsan Kaynakları birimi çalışanların performans ve liyakatını ödüllendirmek için sürekli yeni yöntem ve araç arayışı ve mevcut yöntem ve araçların da geliştirilmesi çabası içindedir. Bu çabanın bir yansıması olarak, Hisar Okulları yurtiçinde ve yurtdışında profesyonel gelişim programlarına yatırım yapar. Ayrıntılar için Profesyonel Gelişim sayfamızı da ziyaret etmenizi öneririz.
 

Çok Kültürlü Çalışma Ortamı

Hisar Okulları personeli hem Türkiye, hem de başka ülke yurttaşlarından oluşmaktadır. Şu anda çalışanlar tarafından Türkiye dışında kampüste temsil edilen ülkeler ABD, İngiltere, İrlanda, Kanada, Avustralya, Güney Kore, Venezuela ve İspanya’ dır. Hisar Okulları hem bütün bu değişik kültürlerin ihtiyaçlarına cevap verebilmek için çaba harcar, hem de bu çok kültürlü ortamdan yararlanır.

 

Ücretler ve Diğer Menfaatler

Hisar Okulları ücretler ve diğer menfaatler konusunda ülkemizin önde gelen eğitim kurumları ile eşdeğer konumunu geliştirmek ve korumak için yoğun çaba harcar. Grup sağlık sigortası, işe geliş ve gidişlerde ulaşım imkanı ve Hisar Kültür ve Spor Merkezi etkinliklerinden indirimli faydalanma imkanı öne çıkan menfaatlerdir.

2019oryantasyonyeniogretmenler.jpeg
hisar_logo.png
bottom of page